Schody drewniane na konstrukcji metalowej

Schody wewnętrzne to niezbędnik w domu lub biurze. Te innowacyjne schody mają unikalny design. Są lekkie i wytrzymałe i można je instalować w różnych miejscach, w tym w domu, w ogródku, lub w dowolnym innym miejscu. Nie musisz się bać złego designu i nieestetycznego wyglądu schodów. Nasze wewnętrzne schody metalowe to idealne rozwiązanie do wnętrz. Są wyposażone w solidną platformę, która jest wystarczająco mocna, aby utrzymać każdą wagę i wystarczająco trwała, aby przetrwać całe lata. Ponadto ich łatwy sposób w instalacji i fakt, że nie wymagają konserwacji, sprawia, że dzięki nam możesz cieszyć się latami bezproblemowego użytkowania.

Schody metalowe zabiegowe

Schody metalowe dostępne są w różnych stylach i wykończeniach. Są wykonane z wytrzymałej stali i zapewniają bezpieczne i estetyczne korzyści dla Twojego domu lub firmy. Schody zabiegowe są trwałe i bezpieczne, a ich stylowa estetyka pasuje do każdego domu. Występują w różnych kolorach i rozmiarach. Najczęściej przybierają kształt liter L lub U. W porównaniu do innych opcji schody te zajmują małą przestrzeń użytkową. Schody zabiegowe wykonane są z konstrukcji stalowej do której mocowane są stopnie drewniane.

Schody Loftowe

Nowoczesne schody w stylu loft to bardzo stylowy i tani sposób na to, aby wejście do domu wyglądało na bardziej dopracowane i piękne. Nowoczesne schody są trwałe, atrakcyjne i bezpieczne dzięki mocnej metalowej konstrukcji. Są łatwe w montażu i mają atrakcyjne metaliczne wykończenie. Nowoczesne schody metalowe z stopniami drewnianymi to piękna, funkcjonalna i niedroga alternatywa dla schodów w całości drewnianych czy betonowych. Są eleganckie, mocne i niezwykle wszechstronne. Projekt nowoczesnych schodów metalowych przyciąga wzrok i można go dostosować do własnych potrzeb.

Nowoczesne metalowe schody: Dekoracyjne, bezpieczne i trwałe metalowe schody, które chronią Twoją klatkę schodową i zachwycają Twoich gości.

Skontaktuj się z nami!

Nasze usługi świadczymy na terenach województw świętokrzyskiego (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna i okolice) i mazowieckiego (Radom, Szydłowiec, Iłża, Lipsko i okolice).