Schody drewniane na konstrukcji metalowej

Nie możesz znaleźć najlepszego rozwiązania dla swoich potrzeb? Oferujemy  schody wewnętrzne, aby Twój dom stał się bezpieczniejszy, mocniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu. Te trwałe i funkcjonalne schody są również stylowe!

Schody drewniane na konstrukcji metalowej są świetną alternatywą dla  schodów drennianych i schodów betonowych. Są trwałe, funkcjonalne i bezpieczne. Pokochasz mocną, bezpieczną konstrukcję step-up. Taki wybór cieszy się coraz większym zainteresowaniem naszych klientów i jest prawdziwą wizualną atrakcję w ich domach.

Schody metalowe zabiegowe

Te schody są idealne do domów z wrażliwymi powierzchniami metalowymi oraz dla osób, które chcą czegoś nowoczesnego i stylowego. Spójrzmy prawdzie w oczy, schody nigdy nie były najbardziej atrakcyjnym elementem domu. Są nudne, skrzypiące i mało funkcjonalne. Ale teraz znalazłeś coś, co całkowicie zmienia grę. Nasze schody z metalu są piękne i funkcjonalne. Mają elegancki, nowoczesny wygląd. Te wielofunkcyjne metalowe schody to idealny dodatek do Twojego mieszkania czy firmy. Schody są częścią codziennego życia. Łączą miejsca, umożliwiają przemieszczanie się z jednego miejsca do drugiego i często są jedynymi rozwiązaniami dostępu do drugiego piętra. Dzięki metalowym balustradom te schody mogą być więcej niż tylko funkcjonalne. Mogą stanowić estetyczny element w Twoim domu, który jest stylowy, wielofunkcyjny, trwały i bezpieczny.

Schody  nowoczesne loftowe

Nowoczesne schody stalowe to stylowe schody zrobione z niezwykle trwałego i odpornego na upływ czasu metalu. Te schody są wielofunkcyjne i trwałe. Można je umieścić w ogrodzie lub domu, tworząc niepowtarzalny projekt. Idealnie nadają się do każdej przestrzeni zewnętrznej, w tym patio, pokładów i balkonów. Zapewniamy, że nasza kolekcja to w większości wielofunkcyjne schody metalowe do użytku w domu. Te schody są dostępne w wielu stylowych kolorach i wzorach, które można wykorzystać do zmiany wyglądu. Schody loftowe są estetyczne, bezpieczne i trwałe. Dzięki naszej szerokiej gamie wzorów możesz zbudować jeden stopień lub całe schody. Zostały stworzone zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i są też tanie!

Skontaktuj się z nami!

Nasze usługi świadczymy na terenach województw świętokrzyskiego (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna i okolice) i mazowieckiego (Radom, Szydłowiec, Iłża, Lipsko i okolice).