Oferujemy trwałe i eleganckie schody metalowe, które doskonale sprawdzą się w każdym budynku, zarówno prywatnym, jak i publicznym. Nasze schody wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a także różnorodnością dostępnych kształtów, wzorów i kolorów.

Nasze schody metalowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dlatego z łatwością dobierzecie Państwo produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i wymagań. W naszej ofercie znajdziecie:

Schody samonośne- wyróżniają się brakiem słupów nośnych, istotną zaletą schodów samonośnych jest ich lekkość i przestronność. W porównaniu do schodów betonowych obłożonch drewnem sprawiają wrażenie bardziej wyrafinowanych oraz są tańszym rozwiązaniem przez krótszy montaż i brak potrzeby wylania betonu.

Schody zabiegowe- charakteryzują się prostą konstrukcją i minimalizmem. Ich zastosowanie pozwala zamaksymalizować powierzchnię użytkową klatki, ponieważ zajmują niewielką powierzchnię użytkową. Najczęściej przybierają kształt litery L lub U.

Schody na jednej belce-Schody na wandze centralnej znakomicie pasują do  wnętrz nowoczesnych z dużą ilością przestrzeni, np. dużego salonu.Wanga centralna to ważny element konstrukcji, który odpowiada za stabilność schodów.Na belce mocowane są stopnie drewniane. Standardowo śruby montażowe i fragment profilu stalowego widoczne są od spodu stopni, tuż przy belce. Jest jednak możliwość zamaskowania łączeń stopni ze stalową konstrukcją.

Schody półkowe-  to wystające ze ściany same stopnie, brak podparć od dołu powoduje, że pod schodami zachowana jest wolna przestrzeń. Zastosowanie belustrady szklanej lub metalowej dodatkowo podkreśli wyjątkowy charakter całego projektu. Ich szerokość nie może przekraczać 120 cm, a udźwig trepa drewnianego wynosi 300-400 kg. Pomimo wrażenia niestabilnej taka konstrukcja spełnia normy bezpieczeństwa oraz jest montowana tak, aby była w pełni dopuszczona do użytkowania.

Schody z podestem- schody ze spocznikiem zajmują więcej mniejsca niż schody zabiegowe i ich wykonanie nie zawsze będzie możliwe, w mniejszych pomieszczeniach  zalecamy schody zabiegowe. Spocznik między schodami zapewnia wygodniejsze użytkowanie, więc jeśli zależy nam na wygodnych schodach warto rozważyć taką opcję.

Schody typu zygzak- Schody typu zygzak świetnie dopełniają się w industrialnej i loftowekj architekturze. Dobrze harmonizują się z metalowymi,  elementami jak meble loftowe czy oprawy oświetleniowe.Mogą być wykonane z profila zamkniętego np. 5cmX10cm lub konstrukcja stalowa może być wypalona z lasera.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą schodów metalowych i wyboru produktu idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Nasze usługi świadczymy na terenach województw świętokrzyskiego (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna i okolice) i mazowieckiego (Radom, Szydłowiec, Iłża, Lipsko i okolice).