W naszym asortymencie posiadamy balustrady i ogrodzenia metalowe kute i  nowoczesne zawierające odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne.

Ogrodzenia i balustrady zewnętrzne cynkujemy ogniowo, a następnie lakierujemy proszkowo.

Cynkowanie ogniowe polega na zanurzeniu gotowego wyrobu w płynnym ocynku o temperaturze ok. 450°C. Balustrady i ogrodzeia wykonane z profili ocynkowane są również od wewnątrz ponieważ ocynk wpływa przez wcześniej przygotowane otwory technologiczne.

Lakierowanie proszkowe polega na wykorzystaniu specjalnej farby proszkowej, między farbą a metalem działają siły elektrostatyczne, które zapewniają trwałość malowanej powłoki. Kolor dobierany jest z wzorników palety RAL, możliwy jest wybór struktury (gładka lub drobna) oraz wykończenie matowe lub połysk.

Balustrady wewnętrzne przed lakierowaniem proszkowym podlegają procesowi piaskowania, który polega na czyszczeniu powierzchni materiałem ściernym za pomocą sprężonego powietrza.

Do montażu naszych produktów używamy kotew chemicznych dzięki czemu otwory montażowe są w 100% szczelne i wytrzymałe.

Realizujemy projekty przedstawione przez naszych klientów lub przedstawiamy naszą propozycję.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią oraz do kontaktu w celu darmowej wyceny.

Skontaktuj się z nami!

Nasze usługi świadczymy na terenach województw świętokrzyskiego (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna i okolice) i mazowieckiego (Radom, Szydłowiec, Iłża, Lipsko i okolice).