• 730-834-347
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogrodzenia i balustrady

Bardzo ważnym elementem w ofercie firmy Progresmet są ogrodzenia metalowe kute i ogrodzenia nowoczesne zawierające odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne. Dzięki temu nasze produkty cieszą się dużą wytrzymałością oraz trwałością. Naszą pasją jest kowalstwo artystyczne, dlatego poza wymienionymi cechami, wykonane przez naszą firmę ogrodzenia kute cechują się niepowtarzalnym charakterem oraz stylowym wyglądem.
Po wcześniejszym uzgodnieniu ogrodzenia metalowe zabezpieczamy antykorozyjnie na dwa różne sposoby:

 

1.System Duplex-Cynkowanie ogniowe+lakierowanie proszkowe

System Duplex to podwójne zabezpieczenie przed korozją, jest to metoda, która polega nałożeniu na ogniową warstwe cynkową specjalnej powłoki lakierniczej.

System Duplex przedłuża trwałość powłoki cynkowej nawet do 50 lat.

 

3.Piaskowanie+lakierowanie proszkowe

Piaskowanie to proces, który polega na czyszczeniu powierzchni balustrad materiałem ściernym za pomocą sprężonego powietrza.

Z kolei lakierowanie proszkowe to ekologiczna forma zabezpieczeń, która nie dopuszcza do emisji szkodliwych substancji do środowiska. Metoda polega na pokryciu metalu specjalną farbą proszkową za pomocą specjalnego pistoletu. Metalowe ogrodzenia i balustrady są następnie nagrzewane do wysokich temperatur w celu stopienia proszku i uzyskania zjawiska polimeryzacji.


Wybór odpowiedniej metody zabezpieczenia antykorozyjnego zawsze uzgadniamy z Państwem starając się wybrać najlepszy sposób, który będzie optymalny w przypadku każdego ogrodzenia kutego lub ogrodzenia nowoczesnego. Z przyjemnością opowiemy więcej na temat specyfikacji każdego sposobu oraz jego zalet.

 

ogrodzenia metalowe kielce 1